se
Sepetim
Satış & Destek

Hakkımızda

Firmamız, güç ve enerji sistemlerinde dünyanın en önde gelen markalarından biri olan APC By Schneider Electiric’in Türkiye'deki Yetkili Servisi ve Satış Ortağıdır. AR-TEK Bilgisayar ayrıca, bir çok özel ve resmi kurumun kurumsal çözüm ortağıdır. APC by Schneider Electric teknolojileri, her yerde ve her zaman hayatın kesintisiz olarak devam etmesini sağlar.


Enerji Depolama ve Yönetiminde Dünya Markası


APC by Schneider Electric, enerjiyi güvenli, verimli ve sürdürülebilir şekillerde yönetmek için birbiriyle bağlantılı eş teknolojiler kullanmaktadır. Ekibimiz, yenilikçiliği kullanıcı memnuniyeti ile birleştirerek sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Bunu sürdürmek için güçlü bir bağlılıkla ARGE'ye yatırım yapmaktadır.


Enerji Geleceğimizdir


Çeşitlilik ve yenilenebilir enerji, APC by Schneider Electric’in şirket tarihi ve kimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Çeşitliliğin, şirketimiz için doğrulayıcı bir değere dönüştüğü kapsayıcı bir enerji kültürü yaratmak istiyoruz.


Vizyonumuz


APC by Schneider Electric, yarınımızı bugünden daha iyi bir hale getirmek için enerji verimliliği adına, dünya üzerindeki sosyal, ekonomik ve çevresel olarak sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.


Misyonumuz


Evde, beyaz eşya ve diğer teknolojik aletlerinizi, iş yerinde ise bilgisayar, sunucu ve değerli verilerinizi taşıyan cihazları korumayı amaçlamaktayız.